Čištění koberců

Proč čistit koberce?

 

     Podle světové zdravotnické organizace jsou všeobecným problémem roztoči. U nás nejvýznamnější a nejrozšířenější a pro alergiky nejnebezpečnější jsou bytové druhy roztočů.

     Roztoči a jejich alergeny jsou nejčastějším důvodem vzniku alergií jako je astma nebo senná rýma. Jediným možným způsobem jak tomu zabránit je pravidelné čištění koberců. Roztoči jsou malí a neviditelní členovci o velikosti 0,2 - 0,3 mm. Živí se malými a neviditelnými částečky z povrchu kůže. Dobře se jim daří ve tmě naopak sluneční svit je hubí stejně jako nízká teplota nebo sucho.

     Ale POZOR!!! i mrtví roztoči mohou škodit svými alergeny. Roztoči se vyskytují nevíce v kobercích, křeslech, kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a bytových textiliích. Neexistuje jiný způsob jak se roztočů zbavit než si pravidelně 1x ročně nechat odborně čistit koberce

Čištění sedacích souprav a čalouněného nábytku

Vyčistím Vaší sedací soupravu, křesla, matrace v postelích, židle a ostatní čalouněný nábytek. Díky mým mnohaletým zkušenostem vyčistím Vaší sedací soupravu šetrně!

Kompletní čištění automobilů

V mé nabídce čištění aut nechybí tepování interiéru, leštění, voskování nebo ochrana a renovace laku. Ruční mytí vozu znamená také čištění kožených interiérů, mytí podvozku a kol.

Garance skvělé ceny! Ačkoliv se snažím hlídat ceny konkurence, může se stát, že někde najdete nižší cenu stejné služby. V tom případě mě neváhejte kontaktovat a já Vám vypracuji individuální nabídku.